Tekstylia
Kategorie produktów:
Certyfikat i płatności
Metody płatności w naszym sklepie
Newsletter
Podaj adres e-mail, a będziesz informowany!

O tekstyliadomowe.pl

TextyliaDomowe - TWOJE MIESZKANIE URZĄDZAŁOBY SIĘ W NASZYM SKLEPIE...

Sklep TextyliaDomowe to docelowe miejsce dokonywania konkretnych i zadowalających zakupów. Wieloletnie doświadczenie sprzedawców poszukujących coraz to oryginalniejszych rozwiązań dekoracyjnych zapewni Kupującym szereg  możliwości urządzania wnętrz mieszklanych. Wyjątkowe i porządne produkty tekstylne sprawią, że każde wnętrze nabierze ciekawego i subtelnego stylu. Tak bogata oferta gwarantuje dotarcie nawet do najbardziej wymagającego Klienta. Łatwość dokonywania zakupów sprawi, że czas poświęcony na zakupy będzie dodatkową przyjemnością.

Proponujemy pomoc przy doborze wyposażenia.

 

Życzymy udanych zakupów

TextyliaDomowe

 

 

 

Sklep Textylia Domowe już od wielu lat prężnie rozwija się na rynku tekstylnym.

Efektem naszej wytężonej pracy jest coraz to szersze grono nowych, wysoce zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas swym znajomym.

Takie to polecenie przekłada się na poszerzenie naszego asortymentu o produkty, które są pożądane i poszukiwane tak przez odbiorców indywidualnych jak i hurtowych.

Dzięki współpracy z takimi potentatami branżowymi jak Eurofirany, Mocadesign, Tac, Platforma Tekstylna, Carbotex czy Karo jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wszystkie nowości pojawiające się na rynku.

Zważywszy na fakt, iż swą działalność prowadzimy tylko za pomocą internetu, zyskujemy na różnego rodzaju kosztach związanych z utrzymaniem lokali sprzedażowych. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować swym odbiorcom nie wiarygodnie niskie ceny oferowanych produktów.

W asortymencie sklepu Textylia Domowe znajdziecie Państwo szeroki wachlarz artykułów nie zbędnych w każdym awangardowym salonie, estetycznej kuchni, ponadczasowej łazienkce czy sypialni. Z powodzeniem także wyposażycie tu również cały pokój dziecięcy czy młodzieżowy.

Oferta produktowa pozwala nam bowiem na zaopatrzenie się w przepiękne, wysokogatunkowe komplety pościeli, zestawy praktycznych narzut, poszewek na jaśka, prześcieradeł, kocy, kołder, zasłon czy poduszek antyalergicznych.Dzięki oferowanym przez nas produktom zdrowotnym z dużym powodzeniem realizujemy zamówienia dla jednostek publicznych.

Szeroki wachlarz tekstylny zaspokoi bowiem potrzeby różnego rodzaju ośrodków zdrowotnych, kompleksów wypoczynkowych, przedszkoli czy nawet hoteli.

Wiele miejsca poświęcamy jednak tu także naszym najmłodszym odbiorcom.

Z myślą o nich przygotowaliśmy nie wiarygodną ofertę, która to jak za sprawą magicznej różdzki pozwoli im się przenieść w zaczarowany świat bajek, sportu czy zwierząt...

Nikt inny bowiem nie postrzega otaczającej nas przestrzeni tak barwnie jak nasze dzieci.

W tej kategorii możemy poszczycić się pełnym asotymentem wyposażenia wnętrz.

Począwszy od stylowych zasłonek poprzez modernistyczne fototapety 3 D a skończywszy na klasyce tekstylnej. Kompletach pościeli do łóżeczka, pościeli tematycznej takiej jak wyselekcjonowana seria przyrodnicza Animal Planet czy żelaznym punkcie programu,na pościelach z serii Disney bajka. Poza pościelami znajdziecie tu Państwo także szeroki wybór kocy, narzut, poszewek, kołder, poduszek, prześcieradeł czy nawet ręczników.

Kilka minut zastanowienia, szybka kalkulacja, jeden koszt wysyłki i już mamy w pełni wyposażony dom ! Tak perfekcyjne dopasowanie pod względem kolorystycznym jak i wzorniczym sprawi, iż zakupy będą prawdziwą przyjemnością nawet dla mężczyzn...

Mając na względzie duże doświadczenie naszej kadry zyskujemy również pewność, że każdy nasz klient będzie tu obsłużony nader profesjonalnie i rzeczowo.

Dzięki sieci magazynów jesteśmy w stanie przyczynić się do sprawnej obsługi jak również szybkiej realizacji Państwa zamówienia. Ekspresowe wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej " DPD" z którą współpracujemy będą z pewnością uwieńczeniem każdej transakcji.

Wszystkie produkty tekstylne oferowane przez nasz sklep odszyte zostały z najwyższych gatunkowo tkanin zachowujących swe walory estetyczno – użytkowe nawet mimo wielu prań czy długich  lat ich intensywnego użytkowania.

Nader ekskluzywne wzornictwo oparte o najwyższą jakość wykonania to nasza dewiza Państwa satysfakcji z każdego, trafnego zakupu w sklepie Textylia Domowe.

To także nie powtarzalna okazja na podarowanie tej odrobiny luksusu swym najbliższym ...

Dlatego też raz jeszcze zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i życzymy powodzenia w tworzeniu nowych aranżacji Państwa wnętrz.